Oversikt over lag, organisasjoner og fritidstilbud

I Grong er det mange lag, organisasjoner samt fritidstilbud. Vi har forsøkt å samle disse i en liste. 
Listen er ikke oppdatert til enhver tid da det ofte er endringer i kontaktinformasjon osv., og denne informasjonen blir ikke sendt til oss for oppdatering.

Lag, organisasjoner og fritidstilbud
Lag, organisasjoner og fritidstilbud
Lag-/organisasjonens navn Kontaktperson E-post Telefon
Aldersheimens Venner Ragnhild Rosset inkross@start.no 97 12 43 40
Bergsmo gammeldansforening Gjertrud Strand
Bergsmo grendalag Jo Inge Eidem joni.eidem@hotmail.com
Bergsmo sanitet Tone Sklett stale.sklett@ntebb.no
Bergsmo utviklingslag Erlend Fiskum erlendfi@online.no
Bjørgan hytteforening Rolf Nordmo rolf.nordmo@ntebb.no
Bjørgan Skisenter Ola Seem post@grong-skisenter.no
Fiskumtrøa velforening Magne Olav Melhus 91 56 15 89
Fotballgruppa Arild Skorstad arild.skorstad@ntebb.no 94 16 14 87
Frivilligsentralen Edel Blomkvist post@grong.frivilligsentral.no
Gammeldansklubben Svingom Svein Erik Fiskum sv.fisk@online.no
Gartland sanitetsforening Kjersti H. Gartland
Gartland sportsklubb Torbjørn Østerås torbjost@ntebb.no
Grong Arbeiderparti Vigdis Linmo vigdis.linm@ntebb.no
Grong AUF
Grong badminton Heidi Hasselvold heidilandfaldhasselvold@gmail.com
Grong beitelag Tor-Arne Olsen, Harran ran.tor@frisurf.no
Grong blandakor Karin Søraunet karin.soraunet@outlook.com
Grong bondelag Erlend Fiskum erlendfi@online.no
Grong bygdekvinnelag Oddbjørg Kjølstad Grande
Grong demensforening Olav Bergsmoen olav.bergsmoen@ntebb.no 99 37 99 95
Grong Eldreråd Eivind Gartland (sekretær) eivind.gartland@grong.kommune.no
Grong Folkebibliotek Silje Hildrum Løvlie
Grong hagelag Trude Gravseth gravs@online.no 977 11 756
Grong helsesportlag Trond Mathis Tømmerås
Grong hestesportklubb Nina Hatland, Øysletta syrilla@hotmail.com
Grong historielag Olav Bergsmoen olav.bergsmoen@ntebb.no
Grong Høyre Kjell Tore Domås kjell.tore.domaas@gmail.com
Grong IL Kåre Johansen kare.johansen@ntebb.no
Grong Jakt- og fiskeforening Ragnar Holm grong@njff.org
Grong kampsportklubb Ann-Kristin Liberg anki.liberg@hotmail.com
Grong kino Lena Formo lenfo@trondelagfylke.no
Grong kirkelige råd Grong kirkekontor grong.kirkekontor@start.no
Grong klatreklubb Vegar Smalås vegard.smalas@gmail.com
Grong Kulturskole Kari Sivertsen kari.anette.sivertsen@grong.kommune.no
Grong miljøpartiet de grønne (MDG) Karin Nordstad karin.soraunet@outlook.com
Grong musikkforening Erik Seem post@grongmusikkforening.net
Grong og Harran pensjonistlag Anny Elverum
Grong og Harran skogeierlag Audun Veium aveium@online.no
Grong og Harran snøscooterklubb Øystein Solum oystein.solum@ntebb.no 41 73 21 91
Grong og Snåsa diabetesforbund
Grong pensjonistforening Anny Elverum
Grong revmatikerforening Frode Wiseth Jørgensen grong.nt@revmatiker.org
Grong Røde kors Bjørg Ekker bjorg.ekker@ntebb.no
Grong sanitetsforening Åse Liv Rosset grong.sanitetsforening@gmail.com
Grong senterparti Jonas Vie jonas.vie@ntebb.no
Grong senterungdom Andreas Veium
Grong sjakklubb Jan Roger Fiskum
Grong skolemusikk Per Jonny Skjerve
Grong skytterlag Svenn Hegland grong@skytterlag.no
Grong SV Inger Seem inger.seem@ntebb.no
Grong teaterlag Hanne Sagmo hanne@revy.no
Grong ungdomsklubb Sonja Fossland trond.seterhaug@grong.kommune.no
Grong Ungdomsråd Lena Krane (sekretær) lena.krane@grong.kommune.no
Grong utmarksråd Ragnar Holm ragnar@grongfri.no
Grong Venstre
Grovin vel Aage Stenseth
Hallgotto velforening Arild Skorstad arild.skorstad@ntebb.no
Harran IL Arne Olav Aune oraaune@start.no
Harran sanitetsforening Aslaug Aune
Harran skytterlag Audun Fiskum
Harran UL Emilie Sagmo Lauve emelilund@gmail.com
Harran utviklingslag Bo Pettersen b-len@online.no
Haugen grendehus Anne Johanne O. Østerås anne.johanne@hotmail.com
Konovassmusikken Morten Fiskum mofiskum@online.no
Kubenvertene Trond Martin Sæterhaug trond.seterhaug@grong.kommune.no
Kulturhuset Kuben Trond Martin Sæterhaug trond.seterhaug@grong.kommune.no
Mental helse Grong Bente Vindsethmo bente.karen@aolnorge.no
Midtre Namdal Produsentlag Tove C Lind
Miljøpartiet De Grønne i Grong Silje Hildrum Løvlie
Namdal historielag Ingvil Kaspersen Torvin iktorvin@yahoo.no
Namdal sau og geit Kjetil Hermanstad kjether@online.no
Namdal sportsskytterlag Tore Grongstad tore@grongstad.com
Namdal Symfoniorkester Marianne Kristiansen
Namdal travlag Asbjørn Engen post@namsinfo.no
Namdal turlag Bjørg Ekker bjorg.ekker@ntebb.no
Namsarvens Kulturforening Kari Engen
Nausthaugen velforening Tone Fornes tone.fornes@ntebb.no
Nordtun samfunnshus Siv Janne Sklett
Norsvin Namdal Arnstein Røli
Nyskudd 4H Marianne Svarliaunet marianne.svarliaunet@gmail.com
Overhalla, Grong og Høylandet hørselslag Birger Havstein birger.havstein@ntebb.no
Råde for funksjonshemmede Mette Finvold Grønbech
Sklett velforening Leif Roar Kjelbergnes?
Sklinnteigen velforening Bjørn Ivar Aasbø?
Spellaget Gauken Rolf Engen rolf.engen@comfort.as
Stasjonsbyen vel
Syforeninga Smyra Tove Fossland tove.fossland@ntfk.no
Sørheim Magnus Heia magnus@heia.net
Sørsia Utmarkslag Jenny Domås post@jorem.no
Tinghaugen velforening Inger Helland shahella@online.no
Trøahaugen, Høgbakken og Grovamoen vel Bjørn Johan Schwartz bjorn.johan.schwartz@grong.kommune.no
Tømmerås bridgeklubb Bjørn Ivar Aasbø
Tømmerås og Ekker velforening Sigve Hallager sigve.hallager@grong.kommune.no
Vestre Harran utmarkslag Arne Olav Aune oraaune@start.no
Øyheim hopp- og skiforening Helge Vedvik
Øyheim velforening Siri Hegland