Medlemmer og varamedlemmer til kommunestyret for perioden 2019 - 2023

Det enkelte parti presenteres med sine medlemmer og varamedlemmer.
Mobil og e-postadresse vises kun for kommunestyrets hovedmedlemmer. Varamedlemmer er unntatt.

Parti og politikere

Arbeiderpartiet
Arbeiderpartiet
Arbeiderpartiet
Navn Kjønn (Mann/Kvinne) Medlem/Vara Tlf. E-post
Linda Renate Linmo K Medlem 911 88 737 linda.linmo@gmail.com
Oddny Lysberg K Medlem 947 90 843 olysber@online.no
Jon Lauve Rønning M Medlem 414 65 677 jon.lauve@ntebb.no
Ottar Egil Heia M Medlem 934 64 791 ottar.heia@hotmail.no
Yngve Lerfald M Medlem 477 09 186 yngve.lerfald@gmail.com
Ronja Kristine Engen K 1. vara
Mette Malmo K 2. vara
Ola Lauve M 3. vara
Kari Mette Linmo Aspnes K 4. vara
Ann Jeanett Klinkenberg K 5. vara
Cathrine Hansen K 6. vara
Sonja Evelyn Steen K 7. vara
Kristin Lysberg Espelund K 8. vara
Liste for perioden 2019-2023

 

Høyre
Høyre
Høyre
Navn Kjønn Medlem/Vara Telefon E-post
Anders Kiær M Medlem 976 93 570 anders@kiar-mykleby@no
Arnstein Seem M 1. vara
Kjersti Vist K 2. vara
Kjell Tore Domås M 3. vara
Silje Seem K 4. vara
Liste for perioden 2019 - 2023

 

Miljøpartiet de grønne
Miljøpartiet de grønne Liste for perioden 2019 - 2023
Miljøpartiet de grønne
# Navn Kjønn (Mann/Kvinne) Valgt/Vara Telefon Epost
MDG01 Karin Nordstad K Medlem 918 04 095 karin.soraunet@outlook.com
MDG02 Silje Hindrum Løvli K 1. vara
MDG03 Elen Leksås K 2. vara
MDG04 Guri Hegge K 3. vara
MDG05 Kathrine Vaslestad Lona K 4. vara

 

Senterpartiet
Senterpartiet
Senterpartiet
Navn Kjønn (Mann/Kvinne) Medlem/Vara Telefon E-post
Borgny Kjølstad Grande K Medlem 959 37 094 borgny.grande@grong.kommune.no
Erlend Fiskum M Medlem 934 52 429 erlendfi@online.no
Audun Fiskum M Medlem 480 54 774 au-fisk@online.no
Torgeir Hermanstad M Medlem 452 60 230 t-hermanstad@hotmail.no
Gjertrud Strand K Medlem 452 68 507 gjertrudstrand@hotmail.com
Stig Magne Fiskum M Medlem 913 64 822 fiskum01@online.no
Johan-Petter Bergin M Medlem 419 31 405 johan.petter.bergin@ntebb.no
Joar Leer M Medlem 488 90 658 jleer@online.no
Silje Andrea Rohde K Medlem 958 06 674 silje_andrea_rohde@hotmail.com
Marianne Brissach K 1. vara
Olav Bergsmoen M 2. vara
Kirsten Joveig Gartland K 3. vara
Kjell Ole Aune M 4. vara
Hanne Slørdahl Kristensen K 5. vara
Nore Sklett K 6. vara
Ivar Grong M 7. vara
Karoline Heia K 8. vara
Heidi Landfald Hasselvold K 9. vara
Asle Kjerkol M 10. vara
Stine Katrin Sagmo Skåle K 11. vara
Linn Veronicha Bratberg K 12. vara
Liste for perioden 2019 - 2023

 

Sosialistisk venstreparti
Sosialistisk Venstreparti
Sosialistisk Venstreparti
Navn Kjønn (Mann/Kvinne) Medlem/Vara Telefon E-post
Steinar Sæternes M Medlem 913 11 321 ssetern@gmail.com
Johanna Kjerstina Seem K 1. vara
Sigrid Langen Kjelbergnes K 2. vara
Tonje Hermanstad K 3. vara
Berit Blengsli K 4. vara
Liste for perioden 2019 - 2023