Lag og foreninger

Oversikt over lag, organisasjoner og fritidstilbud

I Grong er det mange lag, organisasjoner samt fritidstilbud. Vi har forsøkt å samle disse i en liste. 
Listen er ikke oppdatert til enhver tid da det ofte er endringer i kontaktinformasjon osv., og denne informasjonen blir ikke sendt til oss for oppdatering.

Lag, organisasjoner og fritidstilbud

Lag, organisasjoner og fritidstilbud
Lag-/organisasjonens navn Kontaktperson E-post Telefon Org.nr. Facebook
Aldersheimens Venner Ragnhild Rosset inkross@start.no 971 24 340
Bergsmo gammeldansforening Gjertrud Strand
Bergsmo grendalag Jo Inge Eidem joni.eidem@hotmail.com
Bergsmo sanitet Tone Sklett stale.sklett@ntebb.no
Bergsmo utviklingslag Erlend Fiskum erlendfi@online.no
Bjørgan hytteforening Rolf Nordmo rolf.nordmo@ntebb.no
Bjørgan Skisenter Ola Seem post@grong-skisenter.no
Fiskumtrøa velforening Magne Olav Melhus 915 615 89
Fotballgruppa Arild Skorstad arild.skorstad@ntebb.no 941 61 487
Frivilligsentralen Edel Blomkvist post@grong.frivilligsentral.no
Gammeldansklubben Svingom Svein Erik Fiskum sv.fisk@online.no
Gartland sanitetsforening Kjersti H. Gartland
Gartland sportsklubb Steinar Olav Gartland
Grong Arbeiderparti Ann Jeanett Klinkenberg annklinkenberg@icloud.com 977 28 625 920 528 309
Grong AUF
Grong badminton Odd Helge Gåsbakk odd.helge.gasbakk@gmail.com 996 37 969 https://www.facebook.com/groups/5454417238
Grong beitelag Tor-Arne Olsen, Harran ran.tor@frisurf.no
Grong blandakor Karin Søraunet karin.soraunet@outlook.com
Grong bondelag Erlend Fiskum erlendfi@online.no
Grong bygdekvinnelag Oddbjørg Kjølstad Grande
Grong demensforening Olav Bergsmoen olav.bergsmoen@ntebb.no 993 79 995
Grong Eldreråd Eivind Gartland (sekretær) eivind.gartland@grong.kommune.no
Grong Folkebibliotek Silje Hildrum Løvlie
Grong hagelag Trude Gravseth gravs@online.no 977 11 756
Grong helsesportlag Trond Mathis Tømmerås
Grong hestesportklubb Nina Hatland, Øysletta syrilla@hotmail.com
Grong historielag Olav Bergsmoen olav.bergsmoen@ntebb.no
Grong Høyre Kjell Tore Domås kjell.tore.domaas@gmail.com
Grong IL Johan Petter Bergin johan.petter.bergin@ntebb.no 419 31 405
Grong Jakt- og fiskeforening Ragnar Holm grong@njff.org
Grong kampsportklubb Ann-Kristin Liberg anki.liberg@hotmail.com
Grong kino Lena Formo lenfo@trondelagfylke.no
Grong kirkelige råd Grong kirkekontor grong.kirkekontor@start.no
Grong klatreklubb Vegar Smalås vegard.smalas@gmail.com
Grong Kulturskole Kari Sivertsen kari.anette.sivertsen@grong.kommune.no
Grong miljøpartiet de grønne (MDG) Karin Nordstad karin.soraunet@outlook.com
Grong musikkforening Tilde Fagerstrand Heia post@jorum-gard.no 476 22 664
Grong og Harran pensjonistforening Helge Formo helge.formo@ntebb.no 916 56 251
Grong og Harran skogeierlag Audun Veium aveium@online.no
Grong og Harran snøscooterklubb Øystein Solum oystein.solum@ntebb.no 417 32 191
Diabetesforbundet Grong og Snåsa Ronny Wollert Andreassen rwa@ronnywollert.no
Grong revmatikerforening Frode Wiseth Jørgensen grong.nt@revmatiker.org
Grong Røde kors Bjørg Ekker bjorg.ekker@ntebb.no 991 54 102
Grong sanitetsforening Åse Liv Rosset grong.sanitetsforening@gmail.com
Grong senterparti Jonas Vie jonas.vie@ntebb.no
Grong senterungdom Andreas Veium
Grong sjakklubb Jan Roger Fiskum
Grong skolemusikk Per Jonny Skjerve
Grong skytterlag Svenn Hegland grong@skytterlag.no
Grong SV Inger Seem inger.seem@ntebb.no
Grong teaterlag Hanne Sagmo hanne@revy.no
Grong ungdomsklubb Sonja Fossland trond.seterhaug@grong.kommune.no
Grong Ungdomsråd Lena Krane (sekretær) lena.krane@grong.kommune.no
Grong utmarksråd Ragnar Holm ragnar@grongfri.no
Grong Venstre
Grovin vel Aage Stenseth
Hallgotto velforening Arild Skorstad arild.skorstad@ntebb.no
Harran IL Arne Olav Aune oraaune@start.no
Harran sanitetsforening Aslaug Aune
Harran skytterlag Audun Fiskum
Harran UL Emilie Sagmo Lauve emelilund@gmail.com
Harran utviklingslag Bo Pettersen b-len@online.no
Haugen grendehus Anne Johanne O. Østerås anne.johanne@hotmail.com
Konovassmusikken Morten Fiskum mofiskum@online.no
Kubenvertene Trond Martin Sæterhaug trond.seterhaug@grong.kommune.no
Kulturhuset Kuben Trond Martin Sæterhaug trond.seterhaug@grong.kommune.no
Mental helse Grong Bente Vindsethmo bente.karen@aolnorge.no
Midtre Namdal Produsentlag Tove C Lind
Miljøpartiet De Grønne i Grong Silje Hildrum Løvlie
Namdal historielag Ingvil Kaspersen Torvin iktorvin@yahoo.no
Namdal sau og geit Kjetil Hermanstad kjether@online.no
Namdal sportsskytterlag Tore Grongstad tore@grongstad.com
Namdal Symfoniorkester Marianne Kristiansen
Namdal travlag Asbjørn Engen post@namsinfo.no
Namdal turlag Bjørg Ekker bjorg.ekker@ntebb.no 991 54 102
Namsarvens Kulturforening Kari Engen
Nausthaugen velforening Tone Fornes tone.fornes@ntebb.no
Nordtun samfunnshus Siv Janne Sklett
Norsvin Namdal Arnstein Røli
Nyskudd 4H Marianne Svarliaunet marianne.svarliaunet@gmail.com
Overhalla, Grong og Høylandet hørselslag Birger Havstein birger.havstein@ntebb.no
Råde for funksjonshemmede Mette Finvold Grønbech
Sklett velforening Leif Roar Kjelbergnes?
Sklinnteigen velforening Monika Sæther monika.saether@ntebb.no
Spellaget Gauken Rolf Engen rolf.engen@comfort.as
Stasjonsbyen vel
Syforeninga Smyra Tove Fossland tove.fossland@ntfk.no
Sørheim Magnus Heia magnus@heia.net
Sørsia Utmarkslag Jenny Domås post@jorem.no
Tinghaugen velforening Ragnhild Rosset inkross@start.no
Trøahaugen, Høgbakken og Grovamoen vel Bjørn Johan Schwartz bjorn.johan.schwartz@grong.kommune.no
Tømmerås og Ekker velforening Sigve Hallager sigve.hallager@grong.kommune.no
Vestre Harran utmarkslag Arne Olav Aune oraaune@start.no
Øyheim hopp- og skiforening Helge Vedvik
Øyheim velforening Gøril Valskrå goril.valskrå@gmail.com 950 56 654
Grong og omegn veteraklubb Halvor Arne Rødli harvolvo@hotmail.com 468 41 422
Til toppen